Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

VITAMINS & MORE dostarcza produkty najwyższej jakości wspierające nasze zdrowie. Jesteśmy dystrybutorem jednych z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnie działających suplementów diety na świecie – Nordic Naturals, które dostarczamy do najlepszych aptek w Polsce.

Od początku swojej działalności promuje konsekwentne podnoszenie kwalifikacji pracowników, aby odpowiadać na potrzeby zmieniającego się rynku. Trening, szkolenia oraz indywidualna, zdeterminowana odpowiedzialność za rozwój kariery są kluczowymi elementami wyznawanej przez nas filozofii biznesu. Rozwój naszej firmy zależy głównie od rozwoju i sukcesu ludzi, którzy ją tworzą. Dajemy pracownikom to, czego potrzebują aby móc się rozwijać. Odnoszone przez pracownika sukcesy znajdują swoje odzwierciedlenie nie tylko w wysokości jego pensji, ale także w różnego rodzaju dodatkowych świadczeniach.

Stale podążamy za najważniejszą dewizą Nordic Naturals "walka z niedoborami kwasów Omega-3 na świecie". Przyłącz się do nas tworząc przy tym misję opierającą się na zdrowiu, ochronie środowiska i poprawie standardów odżywiania. Rozpowszechniając ogromny trud jaki włożyło Nordic Naturals w swoją działalność i mówiąc głośno o konieczności przyjmowania Omega-3 przez każdego. Pragniemy by właśnie w Polsce rozwijała się świadomość i potrzeba zdrowego suplementowania i zapobiegania chorobom poprzez przyjmowanie bezpiecznych, przebadanych i oczyszczonych kwasów Omega-3 pochodzenia rybiego.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, gdyż wybraliśmy innowacyjne produkty najwyższej jakości. Cieszymy się, że możemy być częścią inicjatywy, która poprzez dostarczanie najlepszych produktów potwierdzonych badaniami, poprawia standardy odżywiania oraz nasze zdrowie.

Więcej informacji o firmie oraz o produktach znajdziesz na naszej stronie internetowej vitaminsandmore.pl 

Serdecznie zapraszamy

Załoga sklepu
twojaomega.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl